Skip to main content

Ładowanie Wydarzenia

GŁOS DRZEW

21 kwi 2024

Czy wiesz, że drzewa nie tylko ozdabiają naszą przestrzeń miejską, ale także mają ogromny wpływ na jakość naszego życia? Czy uważasz, że jest ich dużo, w sam raz, a może za mało? Czas dać im głos! W ramach akcji happeningowej przygotowaliśmy 20 tabliczek z różnymi, często też zabawnymi, zdaniami. Chcemy, abyście dopasowali hasła do konkretnych wildeckich drzew i zostawili je przy nich. Niech najbliżsi mieszkańcy i mieszkanki zauważą obok kogo na co dzień przechodzą. W wydarzeniu może wziąć udział każdy – senior, cała rodzina, grupa młodzieżowa, singielka. Uczestników i uczestniczki po akcji happeningowej zaprosimy po odbiór drzewek i krzewów owocowych, które chcemy abyście posadzili na swoich posesjach, działkach i nieruchomościach. Doceńmy drzewa na Wildzie.

Uwaga! Wstęp na wydarzenie wolny dla wszystkich zainteresowanych, ale ilość tabliczek, drzew i krzewów owocowych ograniczona.

To co? Gotowi na matchowanie? Bo my tak!

Organizatorem Pracowni Aktywności Lokalnej jest Kolektyw Aktywne Miasto – sieć organizacji pozarządowych pracujących na rzecz rozwoju społeczności lokalnych Poznania. Liderem projektu jest Stowarzyszenie Młodych Animatorów Kultury, a partnerami Stowarzyszenie Zielona Grupa oraz Stowarzyszenie Schron Kultury Europa. Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

SZCZEGÓŁY
Data: 21 kwietnia, g. 11:00
Miejsce wydarzenia: Ziemia Wspólna, ul. Wspólna 40
Projekt: Pracownia Aktywności Lokalnej – Kolektyw Aktywne Miasto
Prowadzący: Tomasz Szwałek i Jakub Grypczyński

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
21 kwietnia
Godzina:
11:00 - 13:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , , ,

Miejsce wydarzenia

Ziemia Wspólna, ul. Wspólna 40
Skip to content