Skip to main content

Ładowanie Wydarzenia

WILDA NA GLANC

17 wrz 2023

Czas zrobić poznański porzundek! Podczas 30. akcji Sprzątania Świata pragniemy zaprosić Was do wspólnego posprzątania wybranego fragmentu Wildy – Ziemi Wspólnej przy ulicy Wspólnej 40. To nowa sąsiedzka przestrzeń na Wildzie, który docelowo stanie się ogrodem społecznym. Dnia 17 września (tj. niedziela) spotykamy się o godzinie 10.00 na Ziemi Wspólnej, aby wspólnymi siłami wysprzątać kawałek wildeckiej ziemi. Będziemy mieli dla Was worki i rękawiczki. Zabieramy także pozytywną energię i siły na udźwignięcie worków wypasionych śmieciami.

Po akcji sprzątania, zapraszamy wszystkich uczestników i uczestniczki na wspólny piknik na Ziemi Wspólnej połączony z koncertem muzyki indyjskiej w wykonaniu duetu Antara w składzie Eryk Nowacki (sitar, saz) oraz Mandar Purandare (tabla, harmonium, klarnet, śpiew).

Przyjdźcie posłuchać muzyki, wspólnie spędzić czas i zobaczyć czystą Ziemię Wspólną! Wspólnie wysprzątajmy Wildę na glanc! Przewidywany czas akcji sprzątania w godzinach 10:00-12:30, a piknik i koncert w godzinach 12:30-13:30.

Projekt Centrum Inicjatyw Lokalnych WIL.DA.SIĘ jest finansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania oraz środków pozostających w dyspozycji Rady Osiedla Wilda #poznanwspiera

SZCZEGÓŁY
Data: 17 września, g. 10:00-13:30
Miejsce wydarzenia: Ziemia Wspólna, przy ul. Wspólnej 40
Projekt: CIL WIL.DA.SIĘ
Prowadzący: Tomasz Szwałek
Kontakt i zapisy:

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
17 września, 2023
Godzina:
10:00 - 13:30
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Ziemia Wspólna, ul. Wspólna 40
Skip to content