Skip to main content

Ładowanie Wydarzenia

ARTYZOWE KONCERTY WIOSENNE

05 cze 2023

Szkoła Muzyki ARTYZ we współpracy z Schronem Kultury Europa podejmuje się organizacji koncertów, gdzie uczniowie i uczennice mogą debiutować na dużej scenie muzycznej lub sprawdzać się w występach przed publicznością. Przed nami ARTYZOWE KONCERTY WIOSENNE!

Szkoła Muzyki ARTYZ to placówka działająca od 2021 roku na poznańskiej Wildzie. Należy do sieci szkół ARTYZ Polska, które działają od 2010 roku na terenie całego kraju. Poznański ARTYZ to miejsce rozwoju muzycznego dzieci, młodzieży i dorosłych. Uczniami szkoły są zarówno osoby początkujące, jak i te które zdecydowały się na kontynuowanie muzycznej drogi lub powrót do pasji po latach przerwy. ARTYZ jest przestrzenią, w której podczas indywidualnych zajęć uczniowie poszerzają swoje umiejętności muzyczne – zarówno te praktyczne, jak i teoretyczne. W siedzibie znajdującej się przy ul. Langiewicza rozbrzmiewają dźwięki skrzypiec, gitary, pianina oraz śpiewu. Zajęcia prowadzone są przez kadrę składającą się z poznańskich muzyków, studentów i absolwentów Akademii Muzycznej, aktywnie działających na poznańskich i ogólnopolskich scenach muzycznych, a przede wszystkim mających ogromną pasję do przekazywania muzycznej wiedzy!

Wstęp wolny na wydarzenie! Zaplanowane wydarzenie zostanie podzielone na dwa koncerty.

I Koncert – 5 czerwca 2023, godz. 18:00
Podczas koncertu wystąpią najmłodsi uczniowie Szkoły Muzyki ARTYZ. Dla niektórych będzie to nawet całkowity debiut sceniczny! Dzieci i młodzież w wieku 6 – 15 lat zaprezentują się w grze na pianinie i skrzypcach, a także usłyszymy młodych wokalistów. Nie zabraknie muzycznych różnorodności – od muzyki klasycznej, przez utwory dziecięce, po piosenki znane z polskich list przebojów.

II Koncert – 5 czerwca 2023, godz. 19:30
W koncercie wystąpią dorośli uczniowie Szkoły Muzyki ARTYZ, którzy mimo obowiązków dnia codziennego, znajdują czas na rozwijanie swojej muzyczną pasji! Usłyszymy muzykę klasyczną, filmową i rozrywkową. Podczas tego wieczoru rozbrzmiewać będą dźwięki pianina, gitary oraz prezentacje wokalne.

SZCZEGÓŁY
Data: 5 czerwca, g. 18:00 i g. 19:30
Miejsce wydarzenia: Schron Kultury Europa, ul. Rolna 24
Projekt:
Prowadzący: Szkoła Muzyki ARTYZ
Kontakt i zapisy:

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
5 czerwca, 2023
Godzina:
18:00 - 21:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Schron Kultury Europa, ul. Rolna 24
Skip to content