Skip to main content

PLIKI DO POBRANIA

To taka przestrzeń, w której możesz zapoznać się z dokumentami Stowarzyszenia Schron Kultury Europa. Tak, wiemy że straszna nuda, ale to też nasz obowiązek, abyśmy byli przejrzyści i czyści jak łza.

Na pocieszenie dodamy, że znajdziesz tutaj także interesujące rzeczy jak nasze publikacje czy materiały audio-wizualne, które udało nam się stworzyć. Życzymy szybkich i owocnych pobrań!

SKE

DOKUMENTY SKE

Regulamin Stowarzyszenia SKE

Wpis do ewidencji stowarzyszeń zwykłych

Sprawozdanie Stowarzyszenia SKE za 2022 rok

Sprawozdanie Stowarzyszenia SKE za 2023 rok

SKE

RAPORTY I PUBLIKACJE

Publikacja "Pracownia Aktywności Lokalnej. Zeszyt dobrych praktyk" [2024]

Raport “Mapa potrzeb i zasobów Wildy" [2022]

Raport podsumowujący konsultacje społeczne nt. skweru Jańskiego [2022]

SKE

AUDIO I WIDEO

Materiał audio “Kino Tęcza” [2024]

Materiał wideo “Instrukcja gry DA!SIĘ - zasady i rozgrywka” [2023]

Materiał wideo “Poznajcie Centra Inicjatyw Lokalnych” [2022]

SKE

POZOSTAŁE

Regulamin adopcji grządek na Ziemi Wspólnej [2024]

Program Pracowni Aktywności Lokalnej - Kolektyw Aktywne Miasto [2023]

SKE

WAŻNE PYTANIA I ODPOWIEDZI

KIM JESTEŚMY?

Schron Kultury Europa to miejsce, organizacja i ludzie. To przestrzeń otwarta na mieszkańców i ich działania. To stowarzyszenie, które realizuje działania społeczne, edukacyjne i kulturalne. To grupa osób, która czuje, że nie ma nic ważniejszego niż bliskie relacje. Jesteśmy otwarci na piękne i ważne lokalne sprawy. W zakładce O NAS dowiesz się więcej o SKE.

JAK Z NAMI SIĘ SKONTAKTOWAĆ?

Jest kilka możliwości. Możesz przyjść do Schronu Kultury Europa, który mieści się przy ul. Rolnej 24 w Poznaniu. Pamiętaj, że właściwe wejście do nas znajduje się od strony podwórza. Możesz także do nas napisać wiadomość e-mail korzystając z adresu ske@skeuropa.pl lub z formularza kontaktowego. Jeśli chcesz usłyszeć nasz głos, to zadzwoń pod numer 509-102-206. Nie zawsze odbieramy, ale zawsze oddzwaniamy!

JAK PODJĄĆ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

Najlepiej współpracę rozpocząć od wspólnego spotkania i rozmowy przy pysznej kawusi. Działamy z mieszkańcami i twórcami, rozmawiamy z biznesem, robimy cudowne sprawy z instytucjami publicznymi, a najwięcej łączy nas z innymi organizacjami pozarządowymi. O możliwych formach i przykładach współpracy przeczytacie więcej tutaj. Może razem zrobimy coś pięknego i ważnego na poznańskiej Wildzie?

WSPÓŁPRACUJ Z NAMI

Jeśli chociaż przez chwilę przeszła Tobie myśl, że warto z nami podziałać - to znak, że trzeba do nas się odezwać. Nie bój się. My nie gryziemy. Na dowód tego zobacz co robiliśmy z innymi i co możemy zaoferować Tobie. My jesteśmy gotowi do współpracy, a Ty?

Skip to content