Skip to main content

PROJEKTY

Od kilku lat możemy prężnie działać na dzielni dzięki dotacjom. Tutaj bliżej poznacie nasze sztandarowe projekty i dowiecie się co robimy w Schronie Kultury Europa. Ale jeśli po przeczytaniu uznasz, że to nie Twoja bajka, to i tak zaryzykuj kontakt z nami. Jesteśmy otwarci na ludzi i nowe pomysły!

CIL WIL.DA.SIĘ

CENTRUM INICJATYW LOKALNYCH WIL.DA.SIĘ

WKS – STW

WILDECKI KLUB SENIORALNY “SCHRON TRZECIEGO WIEKU”

PAL – KAM

PRACOWNIA AKTYWNOŚCI LOKALNEJ - KOLEKTYW AKTYWNE MIASTO

ZIEMIA WSPÓLNA

Ziemia Wspólna. Idzie wiosna!

KWKS – STW

KULTURALNY WILDECKI KLUB SENIORALNY “SCHRON TRZECIEGO WIEKU”
SKE

WAŻNE PYTANIA I ODPOWIEDZI

KIM JESTEŚMY?

Schron Kultury Europa to miejsce, organizacja i ludzie. To przestrzeń otwarta na mieszkańców i ich działania. To stowarzyszenie, które realizuje działania społeczne, edukacyjne i kulturalne. To grupa osób, która czuje, że nie ma nic ważniejszego niż bliskie relacje. Jesteśmy otwarci na piękne i ważne lokalne sprawy. W zakładce O NAS dowiesz się więcej o SKE.

JAK Z NAMI SIĘ SKONTAKTOWAĆ?

Jest kilka możliwości. Możesz przyjść do Schronu Kultury Europa, który mieści się przy ul. Rolnej 24 w Poznaniu. Pamiętaj, że właściwe wejście do nas znajduje się od strony podwórza. Możesz także do nas napisać wiadomość e-mail korzystając z adresu ske@skeuropa.pl lub z formularza kontaktowego. Jeśli chcesz usłyszeć nasz głos, to zadzwoń pod numer 509-102-206. Nie zawsze odbieramy, ale zawsze oddzwaniamy!

JAK PODJĄĆ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

Najlepiej współpracę rozpocząć od wspólnego spotkania i rozmowy przy pysznej kawusi. Działamy z mieszkańcami i twórcami, rozmawiamy z biznesem, robimy cudowne sprawy z instytucjami publicznymi, a najwięcej łączy nas z innymi organizacjami pozarządowymi. O możliwych formach i przykładach współpracy przeczytacie więcej tutaj. Może razem zrobimy coś pięknego i ważnego na poznańskiej Wildzie?

WSPÓŁPRACUJ Z NAMI

Jeśli chociaż przez chwilę przeszła Tobie myśl, że warto z nami podziałać - to znak, że trzeba do nas się odezwać. Nie bój się. My nie gryziemy. Na dowód tego zobacz co robiliśmy z innymi i co możemy zaoferować Tobie. My jesteśmy gotowi do współpracy, a Ty?

Skip to content