Skip to main content

Ładowanie Wydarzenia

CIL&GRILL

23 cze 2024

CIL&GRILL! Nadchodzi kolejna okazja, aby spotkać poznańskie organizacje tworzące Centra Inicjatyw Lokalnych i wspólnie pogrillować. Tym razem wydarzenie odbędzie się 23 czerwca w godzinach 16:00 – 19:00 na Głównej, w Otwartym Ogrodzie Nadolnik. CILe, czyli inaczej — Centra Inicjatyw Lokalnych, to ludzie, którzy na co dzień działają na poznańskich osiedlach i dbają o to, by w naszym mieście żyło się bardziej „po sąsiedzku”. Jeśli chcecie poznać te zacne osoby, będziecie mieli ku temu świetną okazję. Zapraszamy na rozmowy „od kuchni” — o tym jak to jest prowadzić organizację pozarządową, na czym polega praca animatora społeczności lokalnej oraz w jaki sposób CILe pomagają mieszkańcom i mieszkankom Poznania w zmianie otoczenia na lepsze. Zapraszamy też do wspólnego pichcenia, grillowania i zajadania — zabierzcie własne grille i przekąski — miejsca w ogrodzie na pewno wystarczy dla wszystkich!

Szykujemy dla Was także pyszną lemoniadę, wypoczynek na trawce, stoisko rowerowe, turniej w Molkky, warsztaty kreatywne i rękodzielnicze, gry na świeżym powietrzu, zwiedzanie Otwartego Ogrodu Nadolnik. Gwarantujemy mnóstwo sąsiedzkiej atmosferyt! Przyjdź, pogrilluj z nami, pogadaj o naszym mieście, poznaj CILe z sąsiedztwa. Wstęp bezpłatny!

Wydarzenie jest realizowane przez Kolektyw Aktywne Miasto – poznańskie organizacje pozarządowe tworzące sieć Sąsiedzkich Centrów Inicjatyw Lokalnych. Wydarzenie stanowi część Programu Fyrtle Festiwalu. Dofinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania #poznanwspiera

SZCZEGÓŁY
Data: 23 czerwca, g. 16:00 – 19:00
Miejsce wydarzenia: Otwarty Ogród Nadolnik, ul. Mariacka
Projekt: CIL WIL.DA.SIĘ
Prowadzący: Tomasz Szwałek – 509 102 206

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
23 czerwca
Godzina:
16:00 - 19:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Miejsce wydarzenia

Otwarty Ogród Nadolnik, ul. Mariacka
Skip to content