Skip to main content

Ładowanie Wydarzenia

CIL&GRILL

25 cze 2023

Poznańskie CILe zapraszają do wspólnego pichcenia i grillowania, do wzajemnych rozmów, do grupowej zabawy połączonej ze świętowaniem 50. rocznicy przyłączenia ziem Piątkowa w granice administracyjne Miasta Poznania!

Przyjdź, pogrilluj z nami, pobujaj się do dobrej muzyki, pogadaj o naszym mieście i naszych osiedlowych działaniach, poznaj CILe z sąsiedztwa.

Udział w wydarzeniu jest darmowy. Spotykamy się na boisku Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej na os. Jana III Sobieskiego przy Szkole Podstawowej nr 68. Zabierzcie kocyki, ulubione przekąski i dużo pozytywnej energii!

Nie ma konieczności zapisów na CIL&Grill, ale jeśli masz pytania to dzwoń do Arkadiusza Zacharzewskiego (CIL Piątkowo Zachód i CIL Piątkowo Północ) pod numerem telefonu: 727 918 596.

Wydarzenie jest realizowane przez Kolektyw Aktywne Miasto – poznańskie organizacje pozarządowe tworzące sieć Sąsiedzkich Centrów Inicjatyw Lokalnych. Wydarzenie stanowi część Programu Fyrtle Festiwalu. Dofinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania #poznanwspiera

SZCZEGÓŁY
Data: 25 czerwca, g. 15:00-19:00
Miejsce wydarzenia: boisko PSM na os. Jana III Sobieskiego (przy SP nr 68)
Projekt: CIL WIL.DA.SIĘ
Prowadzący: Kolektyw Aktywne Miasto
Kontakt i zapisy: Arkadiusz Zacharzewski, 727 918 596

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
25 czerwca, 2023
Godzina:
15:00 - 19:00
Kategoria Wydarzenie:
Skip to content