Skip to main content

Ładowanie Wydarzenia

CUKIEREK ALBO PSIKUS

31 paź 2023

Mamy dla Was straszne informacje! Podobnie jak rok temu, zbliża się noc grozy, zabawy i słodkości w Schronie Kultury Europa! Tego wieczoru nie jeden raz wspólnie zawołamy głośno cukierek albo psikus! Przed nami impreza halloweenowa dla najmłodszych, która odbędzie się 31 października o godzinie 17:00.

W programie seans filmowy z dreszczykiem dla dzieci, tworzenie własnych straszaków, czytanie historii o Pazurzaku Ponurym, pokaz upiornej mody, inne straszne zabawy oraz wspólny wypad po cukierki, słodkości i inne śliczności wzdłuż ulicy Rolnej. Przebranie dla dzieci jest obowiązkowe, a opiekunów zachęcamy aby także wczuli się w klimat halloween. Prosimy o zabranie worków/pojemników do zbierania słodkości.

Zajęcia adresowane są dla dzieci w wieku 5+. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, obowiązują zapisy pod adresem: ske@skeuropa.pl. W zgłoszeniu prosimy o podanie: imię dziecka, wiek dziecka oraz kontakt e-mail i telefoniczny do opiekuna.

Uwaga! Nabór zakończony! Brak wolnych miejsc na wydarzenie!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale przed spotkaniem uczestnicy (w imieniu niepełnoletnich ich rodzice lub opiekunowie) wyrażają zgodę na fotografowanie i na przetwarzanie danych osobowych. Zdjęcia zostaną wykorzystane do przygotowania dokumentacji z realizacji projektu.

To co? Gotowi na straszny podwieczorek? Bo my już się boimy!

Projekt Centrum Inicjatyw Lokalnych WIL.DA.SIĘ jest finansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania oraz środków pozostających w dyspozycji Rady Osiedla Wilda #poznanwspiera

SZCZEGÓŁY
Data: 31 października, g. 17:00-19:15
Miejsce wydarzenia: Schron Kultury Europa, ul. Rolna 24
Projekt: CIL WIL.DA.SIĘ
Prowadzący: Tomasz Szwałek, Martyna Roga, Jakub Grypczyński
Kontakt i zapisy: ske@skeuropa.pl (ilość miejsc ograniczona)

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
31 października, 2023
Godzina:
17:00 - 19:15
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Schron Kultury Europa, ul. Rolna 24
Skip to content