Skip to main content

Ładowanie Wydarzenia

DA!SIĘ NA UCZELNI

09 cze 2024

DA!SIĘ na uczelni! Tak, tak! Nasza autorska gra DA!SIĘ, którą wydaliśmy w 2022 roku zawita na uczelni wyższej WSB Merito. W ramach zajęć ćwiczeniowych programowanie i aktywizacja społeczności lokalnych wspólnie zagramy w naszą karciankę i opowiemy studentom oraz studentkom co nieco o poznańskim programie Centrum Inicjatyw Lokalnych. A więc łączymy przyjemne z pożytecznym! Będziemy grać, a także informować i edukować o pracy CIL z mieszkańcami. Dzięki grze dowiecie się co robimy, jak działamy w CIL WIL.DA.SIĘ i najważniejsze – po co to wszystko robimy!

A teraz parę słów o samej grze DA!SIĘ. To kooperacyjna gra karciana z elementami planowania, w której wcielamy się w społeczników, którzy chcą ożywić swoją okolicę. Robicie to budując sieć mieszkańców i współorganizując różne wydarzenia. Celem gry jest jak najlepsza organizacja życia społecznego na Osiedlu za sprawą Daśków – naszych tytułów mieszkańców! Zasady lub wątpliwości dotyczące rozgrywki zostaną rozwiane przez głównego projektanta gry – Jakuba Grypczyńskiego. Współautorami gry są Tomasz Szwałek i Martyna Roga. Osobą odpowiedzialną za projekt graficzny jest Dariusz Zych Twój dar.

Projekt Centrum Inicjatyw Lokalnych WIL.DA.SIĘ jest finansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania oraz środków pozostających w dyspozycji Rady Osiedla Wilda #poznanwspiera

SZCZEGÓŁY
Data: 9 czerwca, g. 11:40
Miejsce wydarzenia: PADEREK – VI Liceum Ogólnokształcące, ul. Krakowska 17a
Projekt: CIL WIL.DA.SIĘ
Prowadzący: Jakub Grypczyński -783 792 442

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
9 czerwca
Godzina:
11:40 - 13:10
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , ,

Miejsce wydarzenia

PADEREK – VI Liceum Ogólnokształcące, ul. Krakowska 17a
Skip to content