Skip to main content

Ładowanie Wydarzenia

FORUM LOKALNEJ SYNERGII

10 kwi 2024

Czas na wewnętrzne spotkanie Kolektywu Aktywne Miasto pod tytułem Forum Lokalnej Synergii. Główną ideą przyświecającą spotkaniom jest wzajemne dzielenie się doświadczeniem, wymianą kontaktów, planowanie wspólnych przedsięwzięć, rozwiązywanie lokalnych problemów i integrowanie członków kolektywu. Spotkanie będzie podzielone na dwie części. Pierwsza będzie poświęcona ustaleniu proponowanych pomysłów, terminów, lokalizacji i podziału obowiązków na wspólne wydarzenia takie jak: CIL&GRILL, wizyta studyjna, Pracownie Lokalnej Aktywności oraz kampania promocyjno-informacyjna o programie CIL. W drugiej części trochę się zewaluujemy. Porozmawiamy o dotychczasowej współpracy CILi realizujących program 3-letni – o tym co nam się udało, co nie wyszło, co poprawić w tym roku i jak widzimy siebie w Kolektywie Aktywne Miasto obecnie i w niedalekiej przyszłości. Widzimy się 10 kwietnia o godzinie 18:00 w Schronie Kultury Europa przy ulicy Rolnej 24.

Kolektyw został zainicjowany pod koniec 2021 roku przez realizatorów następujących Sąsiedzkich Centrów Inicjatyw Lokalnych:
– Fyrtel Główna – Centrum Inicjatyw Lokalnych,
– Centrum Inicjatyw Lokalnych Piątkowo Zachód,
– CIL STARtownia STARomiejska,
– Centrum Inicjatyw Lokalnych – Dom Sąsiedzki,
– Centrum Inicjatyw Lokalnych WIL.DA.SIĘ.

Projekt Centrum Inicjatyw Lokalnych WIL.DA.SIĘ jest finansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania oraz środków pozostających w dyspozycji Rady Osiedla Wilda #poznanwspiera

SZCZEGÓŁY
Data: 10 kwietnia, g. 18:00
Miejsce wydarzenia: Schron Kultury Europa, ul. Rolna 24
Projekt: CIL WIL.DA.SIĘ
Prowadzący: Tomasz Szwałek – 509 102 206

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
10 kwietnia
Godzina:
18:00 - 20:30
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Miejsce wydarzenia

Schron Kultury Europa, ul. Rolna 24
Skip to content