Skip to main content

Ładowanie Wydarzenia

GŁOSU(JEMY) W PBO24!

17 paź 2023

Droga Mieszkanko, Drogi Mieszkańcu Poznania! Trwa kolejna edycja Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego. W PBO24 do dyspozycji mieszkańców i mieszkanek Poznania jest ponad 26 milionów złotych! W chwili obecnej trwa głosowanie do 23 października do godziny 12:00. Podczas głosowania można oddać maksymalnie 5 głosów: 3 głosy na projekty ogólnomiejskie (1 głos na projekt ogólnomiejski mały, 1 głos na projekt ogólnomiejski duży, 1 głos na projekt ogólnomiejski duży w ramach Zielonego Budżetu) i 2 głosy na projekty rejonowe (1 głos na projekt rejonowy mały, 1 głos na projekt rejonowy duży).

Chcemy, aby nasi najbliżsi sąsiedzi mieli i najbliższe sąsiadki czuły wpływ na to co wybiorą. Dlatego organizujemy akcję Głosu(jemy) w PBO 2024! Nie będziemy Was namawiali do wyboru konkretnych projektów, a jedynie będziemy Was zachęcali do oddawania swoich głosów tworząc punkt do głosowania w Schronie Kultury Europa. Dnia 17 października w godzinach 18:00-19:30 będziemy w SKE pomagali Wam przejść przez procedurę głosowania w PBO24. Udostępnimy Wam Internet i komputer, pokażemy co po kolei należy kliknąć, a na koniec za oddany głos poczęstujemy Was serniczkiem, aby pobudzić Wasze endorfiny. To będzie smaczna robota.

To co? Zagłosujemy i serniczek wspólnie zjemy? Bo my taaaak!

Projekt Centrum Inicjatyw Lokalnych WIL.DA.SIĘ jest finansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania oraz środków pozostających w dyspozycji Rady Osiedla Wilda #poznanwspiera

SZCZEGÓŁY
Data: 17 października, g. 18:00-19:30
Miejsce wydarzenia: Schron Kultury Europa, ul. Rolna 24
Projekt: CIL WIL.DA.SIĘ
Prowadząca:
Kontakt i zapisy: Wstęp wolny

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
17 października, 2023
Godzina:
18:00 - 19:30
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Schron Kultury Europa, ul. Rolna 24
Skip to content