Skip to main content

Ładowanie Wydarzenia

INTEGRY

31 maj 2023

inteGRY czas zacząć! Pokażmy tym razem, że DA!SIĘ w Small World!

To gra, w której gracze prowadzą swoje nacje w świecie, który jest po prostu za mały, aby pomieścić je wszystkie… To świat zamieszkany przez różnorodne rasy – krasnoludy, czarodziejów, amazonki, gigantów, orki a nawet ludzi. Kluczem do zwycięstwa w Small World jest nie tylko wybór spośród 14 ras i 20 specjalnych mocy – najważniejsze to przewidzieć upadek i w odpowiednim momencie wycofać się z danej cywilizacji, udzielając swojego poparcia nowej sile. Kto najlepiej poradzi sobie w tym małym świecie? Przekonajmy się 31 maja (tj. środa) o godzinie 18.00 w Schronie Kultury Europa!

I pamiętajcie, że jeśli jednak macie ochotę na inne gry, to w SKE znajdziecie wiele kultowych tytułów, które czekają tylko na wyciągniecie z regału.

Nie ma konieczności zapisów na inteGRY, ale jeśli masz pytania to dzwoń do Jakuba Grypczyńskiego pod numerem telefonu: 783 792 442.

Projekt Centrum Inicjatyw Lokalnych WIL.DA.SIĘ jest finansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania oraz środków pozostających w dyspozycji Rady Osiedla Wilda #poznanwspiera

SZCZEGÓŁY
Data: 31 maja, g. 18:00
Miejsce wydarzenia: Schron Kultury Europa, ul. Rolna 24
Projekt: CIL WIL.DA.SIĘ
Prowadzący: Jakub Grypczyński
Kontakt i zapisy: Jakub Grypczyński, 783 792 442

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
31 maja, 2023
Godzina:
18:00 - 20:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Schron Kultury Europa, ul. Rolna 24
Skip to content