Skip to main content

Ładowanie Wydarzenia

JAK PRZYRZĄDZIĆ COŚ Z NICZEGO: EDYCJA DZIECI

24 lis 2023

Też macie takie dni kiedy lodówka jest pełna, a do końca nie wiecie co przygotować smacznego? To znak, aby skorzystać z warsztatów kulinarnych dotyczących przyrządzania dań z niczego. Podczas spotkania w Schronie Kultury Europa nauczymy się wykorzystywać produkty spożywcze, które leżą, leżą i leżą w naszej kuchni. Warsztat, który odbędzie się 24 listopada (piątek) o godzinie 17:30 dedykowany jest dzieciom w wieku 7+. Pierwsza część teoretyczna będzie dotyczyła planowania posiłków, dobierania produktów oraz sposobów na tworzenie pełnowartościowych potraw z resztek w lodówce. Z kolei część praktyczna skupi się na przygotowaniu jednego dania z produktów, które posiadamy na co dzień w lodówce.

W ramach inicjatywy oddolnej odbędzie się także warsztat o tej samej tematyce dedykowany seniorom. Szczegóły znajdziecie w kalendarzu na naszej stronie internetowej.

Uwaga! Ilość miejsc na warsztat ograniczona! Obowiązują zapisy pod adresem: ske@skeuropa.pl 

Projekt Wildeckie Inicjatywy Osiedlowe jest finansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania oraz środków pozostających w dyspozycji Rady Osiedla Wilda #poznanwspiera

SZCZEGÓŁY
Data: 24 listopada, g. 17:30
Miejsce wydarzenia: Schron Kultury Europa, ul. Rolna 24
Projekt: WIO
Prowadząca: Sandra Juskowiak-Antoniewicz / Kulinarnie Zakręceni
Kontakt i zapisy: ske@skeuropa.pl

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
24 listopada, 2023
Godzina:
17:30 - 19:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Schron Kultury Europa, ul. Rolna 24
Skip to content