Skip to main content

Ładowanie Wydarzenia

PLENEROWE KINO WILDA: ILE WARTE JEST LUDZKIE ŻYCIE?

11 wrz 2023

Plenerowe Kino Wilda powraca! Ponownie szykujemy dla Was duży ekran, wygodne leżaki i pyszny popcorn. Mamy nadzieję, że tym razem pogoda pozwoli nam na pokaz pod gołym niebem.

Pokaz filmowy odbędzie się w nieprzypadkowy dzień bo 11 września (tj. poniedziałek) o godzinie 20:00 przy ul. Rolnej 30 (od strony podwórza) na boisku do piłki plażowej „Sokolik”. Na miejscu będą czekały na Was leżaki i kocyki, ale polecamy zabrać ze sobą ulubiony kocyk i ciepłą bluzę.

A co obejrzymy? Przed nami pokaz „Ile warte jest ludzkie życie?”. Po atakach na World Trade Center i Pentagon w 2001 roku Kongres USA wyznacza doświadczonego prawnika i mediatora Kennetha Feinberga (Michael Keaton) na zarządcę Funduszu Pomocy Ofiarom 11 września. Jego zadaniem jest ustalenie wysokości odszkodowań dla osób dotkniętych tragedią. Kiedy Feinberg ściera się z Charlesem Wolfem (Stanley Tucci), działaczem społecznym opłakującym śmierć swojej żony, zaczyna uświadamiać sobie prawdziwe ludzkie koszty tragedii, a jego cynizm zastępuje współczucie. W 22. rocznicę zamachu terrorystycznego pochylimy się nad tematem ile warte jest ludzkie życie.

Film dedykowany jest osobom w wieku 13+. Film będzie wyświetlany w oryginalnej wersji językowej z polskimi napisami. Wstęp wolny!

Projekt Centrum Inicjatyw Lokalnych WIL.DA.SIĘ jest finansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania oraz środków pozostających w dyspozycji Rady Osiedla Wilda #poznanwspiera

SZCZEGÓŁY
Data: 11 września, g. 20:00
Miejsce wydarzenia: plac zabaw Sokolik, przy ul. Rolnej 30
Projekt: CIL WIL.DA.SIĘ
Prowadzący: Tomasz Szwałek
Kontakt i zapisy:

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
11 września, 2023
Godzina:
20:00 - 22:30
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

plac zabaw Sokolik, ul. Rolna 30
Skip to content