Skip to main content

Ładowanie Wydarzenia

PSZCZELI TOTEM

26 sie 2023

Bzzz! Bzzz! Bzzz! To nie budzik, a głos pszczół. Wiemy, że zbliża się jesień i czas na budowę domków dla owadów już średni, ale dzięki temu będzie łatwiej nam w nowym roku ugościć pszczoły na Ziemi Wspólnej.

Specjalnie dla miododajnych przyjaciół tworzymy pszczeli TOTEM, który mamy nadzieję, że przypadnie do gustu owadzim towarzyszom. TOTEM będzie także nośnikiem informacji o Ziemi Wspólnej. W jaki sposób? O tym przekonacie się na miejscu. Widzimy się 26 sierpnia (tj. sobota) o godzinie 11:00 na Ziemi Wspólnej i trzymamy kciuki za dobrą pogodę dla tych drobnych prac stolarskich na świeżym powietrzu.

To co? Gotowi na na nowe pszczele mieszkanko? Bo my tak!

Uwaga! Wstęp na wydarzenie wolny dla wszystkich zainteresowanych pomocom w pracach.

Organizatorem Pracowni Aktywności Lokalnej jest Kolektyw Aktywne Miasto – sieć organizacji pozarządowych pracujących na rzecz rozwoju społeczności lokalnych Poznania. Liderem projektu jest Stowarzyszenie Młodych Animatorów Kultury, a partnerami Stowarzyszenie Zielona Grupa oraz Stowarzyszenie Schron Kultury Europa. Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

SZCZEGÓŁY
Data: 26 sierpnia, g. 11:00
Miejsce wydarzenia: Ziemia Wspólna, przy ul. Wspólnej 40
Projekt: PAL – KAM
Prowadzący: Tomasz Szwałek
Kontakt i zapisy:

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
26 sierpnia, 2023
Godzina:
11:00 - 13:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Ziemia Wspólna, ul. Wspólna 40
Skip to content