Skip to main content

Ładowanie Wydarzenia

SENIOR NA MIEŚCIE: REJS

26 cze 2024

Ahoj przygodo! Senior na mieście to cykl wyjść, spotkań i wydarzeń, w których pokazujemy, że seniorzy i seniorki mogą robić szalone rzeczy, które często wydają się nam dostępne tylko dla osób młodszych. A my jesteśmy w stanie sobie wyobrazić osoby w wieku 60+, które grają w kręgle, bilarda, idą na mecz piłki nożnej czy korzystają z innych atrakcji, które dostarcza nasze miasto.

Na początek zapraszamy do udziału w rejsie tramwajem wodnym po Warcie. Rejs organizujemy 26 czerwca (tj.  środa) i będzie się odbywał trasą w kierunku północnym: do mostu kolejowego w Koziegłowach i powrót do przystanku przy Katedrze. Z grupą, która wypłynie na wodę spotykamy się o godzinie 15:45 w Zakolu Katedralnym (Baza PTW) Ostrów Tumski poniżej Mostu B. Chrobrego od strony ul. Panny Marii (prawy brzeg), a wypływamy równo o godzinie 16:00!

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc przyjmujemy zapisy pod numerem telefonu 781 244 324 u koordynatorki projektu Magdaleny Kowalskiej.

Projekt Wildecki Klub Senioralny „Schron Trzeciego Wieku” jest finansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania #poznanwspiera

SZCZEGÓŁY
Data: 26 czerwca, g. 16:00
Miejsce zbiórki: Brzeg Warty na wysokości Katedry przy ul. Panny Marii
Projekt: WKS STW
Koordynatorka projektu: Magdalena Kowalska – 781 244 324

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
26 czerwca
Godzina:
16:00 - 18:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce wydarzenia

Brzeg Warty na wysokości Katedry, ul. Panny Marii
Skip to content