

WERNISAŻ NOCTU „CZĘŚĆ MNIE”
Zapraszamy na wernisaż wystawy „Część Mnie” autorstwa Agnieszki Kruszczyńskiej NOCTU – malarki i graficzki, której twórczość stanowi osobistą opowieść o doświadczeniach, przemianie i odnajdywaniu siebie na nowo. Artystka dzieli się fragmentami własnych doświadczeń, zapraszając odbiorców do zatrzymania się nad uniwersalnymi tematami zmiany, wrażliwości i odbudowy. Wernisaż będzie okazją do spotkania z artystką, rozmowy o prezentowanych pracach oraz wspólnego doświadczenia sztuki w kameralnej atmosferze. Wydarzeniu będzie towarzyszyć oprawa muzyczna za sprawą DJ’ki @krystynaazgazowni.
Autorką wystawy jest Agnieszka Kruszczyńska NOCTU – malarka i graficzka studiująca Grafikę Projektową na Collegium Da Vinci. Swoją działalność artystyczną rozwija multidyscyplinarnie, poszukując nowych form wyrazu i sposobów realizacji własnej wizji sztuki. Swoje prace prezentowała między innymi w przestrzeni Starego Browaru w ramach projektu MOST, którego była również kuratorką. Współtworzyła także pracownie artystyczne NÓŻ oraz HCP.
Wernisaż odbędzie się 7 lipca 2026 roku (tj. wtorek) o godzinie 18:00 w Łoki Toki Vinyl & Coffee przy ul. Romualda Traugutta 32 w Poznaniu. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających od 7 lipca 2026 roku do 8 sierpnia 2026 roku w godzinach otwarcia kawiarni.
Wstęp wolny. Nie jest wymagany zapis na wydarzenie.



