Skip to main content

Ładowanie Wydarzenia

WILDA NA SPORTOWO

13 lip 2023

Powracają cykliczne otwarte treningi kalisteniki pod czujnym okiem profesjonalnego trenera na terenie placu do Street Workoutu znajdującym się w Parku im. Jana Pawła II. Każdy może przyjść i spróbować swoich sił bez względu na wieku, czy poziom zaawansowania. Trener dba o różny poziom ćwiczeń dostosowany do poszczególnych grup, a Wy zabieracie ze sobą dobry humor i butelkę wody.

Zapraszamy na treningi w każdy czwartek o godzinie 18:00 oraz w każdą niedzielę o godzinie 10:00. Zajęcia będą realizowane od 1 czerwca i przewidzianych jest łącznie 19 treningów.

Od czasu do czasu, po treningu będziemy porządkowali przestrzeń wokół placu do street workoutu. Wszystko po to, aby zachować bezpieczeństwo oraz porządek w tym miejscu. Mamy nadzieję, że dołączycie także do tej pomocy!

Oto inicjatywa oddolna wildeckich pasjonatów i pasjonatek aktywności fizycznej. Szczegóły można śledzić na grupie Wilda na Sportowo.

Uwaga! Wstęp na zajęcia otwarty! Nie ma konieczności zapisów!

Projekt Wildeckie Inicjatywy Osiedlowe jest finansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania oraz środków pozostających w dyspozycji Rady Osiedla Wilda #poznanwspiera

SZCZEGÓŁY
Data: 13 lipca, g. 18:00
Miejsce wydarzenia: Park im. Jana Pawła II, plac do Street Workoutu
Projekt: WIO
Prowadzący: Wilda na Sportowo
Kontakt i zapisy: Tomasz Szwałek, 509 102 206

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
13 lipca, 2023
Godzina:
18:00 - 19:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Plac do Street Workout, Park im. Jana Pawła II
Skip to content