Skip to main content

Ładowanie Wydarzenia

WILDECKIE SPACERY FOTOGRAFICZNE

14 lip 2024

Przed nami cykl spacerów fotograficznych ulicami Wildy! Plan jest prosty. Maszerujemy w poszukiwaniu kadrów, uczymy się podstaw fotografii oraz integrujemy lokalną społeczność Wildy. To wspaniała okazja, aby nawiązać nowe znajomości i poznać naszą okolicę. Każdy ze spacerów zaprowadzi nas do innego miejsca. Na każdym z nich podzielimy się wiedzą z różnych aspektów fotografii ulicznej. Udział może wziąć każdy, kto posiada aparat (taki w telefonie też będzie ok!). Widzimy się w kolejne cztery niedziele od 23 czerwca (23 VI, 30 VI, 7 VII i 14 VII) w godzinach 16:00 – 18:00. Miejsce zbiórki zawsze jest to samo, czyli Schron Kultury Europa przy ul. Rolnej 24 w Poznaniu. Możesz wziąć udział w jednym wybranym spotkaniu, bądź wszystkich czterech! Spacery są otwarte dla każdego niezależnie od stopnia zaawansowania.

Spacery poprowadzą doświadczeni fotografowie i filmowcy Bartosz Duleba i Andrzej Kopejko. Fotografia i film to dla nich chleb powszedni. To właśnie od hobby zaczęła się ich przygoda z tą dziedziną sztuki i teraz chcą przekazać swój entuzjazm innym! Posiadają zaplecze sprzętowe, ale też doświadczenie w postaci wielu wykonanych rolek taśmy i godzin materiału filmowego. Zawsze otwarci na dzielenie się wiedzą. Przyjdź i zaraź się od nich fotografią!

Uwaga! Wstęp wolny! Bez zapisów!

Projekt Wildeckie Inicjatywy Osiedlowe jest finansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania oraz środków pozostających w dyspozycji Rady Osiedla Wilda #poznanwspiera

SZCZEGÓŁY
Data: 23 i 30 czerwca oraz 7 i 14 lipca, g. 16:00-18:00
Miejsce zbiórki: Schron Kultury Europa, ul. Rolna 24
Zapisy: wstęp wolny, bez zapisów!
Projekt: WIO
Prowadzący: Bartosz Duleba i Andrzej Kopejko

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
14 lipca
Godzina:
16:00 - 18:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Miejsce wydarzenia

Schron Kultury Europa, ul. Rolna 24
Skip to content