Skip to main content

Ładowanie Wydarzenia

WILDECKIE SPOTKANIA Z GŁOSEM

08 lip 2024

Czas by Wildę usłyszał cały Poznań! Tegoroczna Majówka była czasem organizacji przez Roxanę pierwszego spotkania z Głosem, w parku im. Jana Pawła II. Wildecka społeczność, spotkała się w tym urlopowym czasie, w kameralnym gronie, pokazując, że chce więcej takich spotkań. Zatem Zapraszamy Was na letnie Wildeckie spotkania z Głosem prowadzone przez trenerkę głosu i oddechu oraz aktywną, koncertującą wokalistkę Roxanę Tutaj. Pierwsze zajęcia odbędą się 4 lipca w parku im. Jana Pawła II o godzinie 18:00. Zabierzcie ze sobą wygodne ubrania, koc lub matę do siedzenia, butelkę wody oraz dobry humor i energię do pracy. Przed nami 10 spotkań wokalnych w czasie wakacyjnym w Parku im. Jana Pawła II. O kolejnych terminach będziemy informować na bieżąco.

Gdyby pogoda nam nie sprzyjała, możliwa jest zmiana terminu warsztatu, o której będziemy informować w wydarzeniu na fb. Zapisy na warsztaty dostępne są za pośrednictwem formularza. Do zobaczenia i usłyszenia Waszych głosów!

Projekt Wildeckie Inicjatywy Osiedlowe jest finansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania oraz środków pozostających w dyspozycji Rady Osiedla Wilda #poznanwspiera

SZCZEGÓŁY
Data: 4 lipca, g. 18:00 | 8 lipca, g. 18:00 | 11 lipca, g. 18:00
Miejsce zajęć: Park im. Jana Pawła II
Zapisy: formularz
Projekt: WIO
Prowadzący: Roxana Tutaj

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
8 lipca
Godzina:
18:00 - 19:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Miejsce wydarzenia

Park im. Jana Pawła II
Skip to content