Skip to main content

Ładowanie Wydarzenia

WIZYTA STUDYJNA W POZNAŃSKICH OGRODACH

14 kwi 2024

Czas na na wspólną wycieczkę po Poznaniu tropem zielonych przestrzeni wspólnych! W planie mamy odwiedzenie podobnych miejsc jak Ziemia Wspólna, czyli Ogród Sąsiedzki na Dębcu, Górczyński Ogród Społeczny „Nad Górczynką” oraz Grunwaldzki Ogród Społeczny. W ogrodach spotkamy się z ich opiekunami_kami. Chcemy porozmawiać o dobrych praktykach, skutecznych rozwiązaniach, trudnościach i wyzwaniach w miejskim ogrodnictwie. Na wspólną wizytę studyjną wybieramy się 14 kwietnia (tj. niedziela). Zaczynamy od kawy i drugiego śniadania w Ogrodzie Sąsiedzkim przy ulicy Jaworowej o godzinie 11:00, a do kolejnych przystanków będziemy docierać komunikacją miejską (zapewniamy bilety na przejazd). Przewidywany koniec spaceru w okolicach godziny 15:00 w Grunwaldzkim Ogrodzie Społecznym. Udział w wydarzeniu jest darmowy, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują ZAPISY! Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: warsztaty@zielonagrupa.pl lub telefonicznie pod numerem: 668 398 394.

Spacer przygotowały i poprowadzą dziewczyny ze Stowarzyszenia Zielona Grupa, które prowadzą Ogród Sąsiedzki na Dębcu. Poszukują wciąż nowych możliwości działań artystycznych i animacyjnych. Prowadzą wydawnictwo, realizują warsztaty i projekty z różnych obszarów sztuki, szukają nowych dróg w pracy artystycznej i społecznej. Bliska jest im idea zrównoważonego rozwoju, pokojowego współistnienia gatunków, partycypacji i dialogu.

Projekt Ziemia Wspólna. Idzie wiosna! jest dofinansowany ze środków Volkswagen Poznań Sp. z o.o. w ramach Konkursu Grantowego Niebieskie Granty 2023

SZCZEGÓŁY
Data: 14 kwietnia, g. 11:00
Start wydarzenia: Ogród Sąsiedzki, ul. Jaworowa 66
Projekt: Ziemia Wspólna. Idzie wiosna!
Prowadzący: Anna Wrońska i Dariusz Zych

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
14 kwietnia
Godzina:
11:00 - 15:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , , , , ,

Miejsce wydarzenia

Ogród Sąsiedzki, ul. Jaworowa 66
Skip to content