Skip to main content

Ładowanie Wydarzenia

10 LAT STUDIA JOGA WITA: CZĘŚĆ 2

17 wrz 2023

Wiecie, że na Wildzie swoje okrągłe urodziny obchodzi miejsce dla początkujących i zaawansowanych adeptów jogi? Czas to uczcić! Zapraszamy zatem na wspólne świętowanie 10 „urodzin” Studia Joga Wita, w ramach którego przy ulicy Wspólnej będą miały miejsce atrakcje dla dzieci, dorosłych, a także dla całych rodzin!

Dnia 17 września (tj. niedziela) zapraszamy wszystkich Małych Artystów i Wielbicieli Książek na Czytando Jubileuszowe a Rodziców, Opiekunów, Dziadków, Sąsiadów i Znajomych na wspólną praktykę jogi na trawie! Wyjątkowe spotkanie literacko-plastyczne dla dzieci z różnych grup wiekowych oraz joga na trawie dla każdego odbędzie się na Ziemi Wspólnej przy ul. Wspólnej 40.
– 16:00 – czytando dla dzieci 5+ z ksiażką „Ja i inni” (wyd. Zakamarki, tekst: Ylva Karlsson, ilustracje: Sara Lundbergm, tłumaczenie: Katarzyna Skalska),
– 17:00 – czytando dla dzieci 2+ z książką „Kolorowy potwór” (wyd. Mamania, Anna Llenas),
– 16:00 – 17:30 – joga na trawie dla wszystkich chętnych

Podczas warsztatów literackich tym razem przyjrzymy się… sobie samym, dzieciom! Zastanowimy się kim jesteśmy, co nas różni, a w czym jesteśmy do siebie podobni. Porozmawiamy o tym, czego nie widać na zewnątrz i jak to, co wewnątrz, uporządkować. Spróbujemy też odnaleźć równowagę i harmonię wspólnie praktykując jogę!
Warsztaty zakończymy zdrowym poczęstunkiem.

Szczególne zaproszenie dla wszystkich mam z pociechami, które uczestniczyły w tej dziesięciolatce w zajęciach jogi dla kobiet w ciąży, prowadzonych w Joga Wita.

Aby wygodnie ćwiczyć jogę załóż wygodny strój sportowy oraz przynieś ze sobą matę, duży plażowy ręcznik lub koc. Z kolei dzieciom proponujemy ubrać odzież, która może się pobrudzić i nie będzie krępowała twórczej zabawy. Do zobaczenia na trawie!

Projekt Centrum Inicjatyw Lokalnych WIL.DA.SIĘ jest finansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania oraz środków pozostających w dyspozycji Rady Osiedla Wilda #poznanwspiera

SZCZEGÓŁY
Data: 17 września, g. 16:00-18:00
Miejsce wydarzenia: Ziemia Wspólna, przy ul. Wspólnej 40 (w razie niepogody Studio Joga Wita, ul. Wspólna 40)
Projekt: CIL WIL.DA.SIĘ
Prowadząca: Sylwia Pędzich
Kontakt i zapisy: info@jogawita.pl (ilość miejsc ograniczona)

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
17 września, 2023
Godzina:
16:00 - 18:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Ziemia Wspólna, ul. Wspólna 40
Skip to content