Skip to main content

Ładowanie Wydarzenia

KONCERT: MASTERBRASS

20 cze 2024

Czas rozruszać się przy muzyce! Przed nami koncert zespołu Masterbrass, który odbędzie się 20 czerwca (tj. czwartek) o godzinie 17:00 na plenerowej scenie znajdującej się na Topolowym Fyrtlu. Zespół składa się z artystów grających na instrumentach dętych blaszanych. Na co dzień są solistami związanymi z ważnymi instytucjami kulturalnymi miasta Poznania, takimi jak: Filharmonia im. Tadeusza Szeligowskiego, Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Teatr Muzyczny oraz Akademia Muzyczna im. Ignacego Jana Paderewskiego.

Po wielu latach współpracy artyści postanowili założyć własny zespół, a za cel postawili sobie wykonywanie utworów reprezentujących różne gatunki muzyczne – od renesansu do muzyki współczesnej, nie rezygnując przy tym z utworów operowych, operetkowych i muzyki popularno-rozrywkowej. Utwory okraszone są rzetelnym i często humorystycznym sposobem prowadzenia koncertów. Zaproszenie tego zespołu to gwarancja dobrej zabawy na najwyższym artystycznym poziomie. Zatem do usłyszenia!

Uwaga! W przypadku deszczowej aury koncert zostanie przeniesiony do Schronu Kultury Europa przy ul. Rolnej 24.

Projekt Kulturalny Wildecki Klub Senioralny „Schron Trzeciego Wieku” jest finansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania #poznanwspiera

SZCZEGÓŁY
Data: 20 czerwca, g. 17:00
Miejsce zbiórki: Topolowy Fyrtel, ul. Rolna 32
Projekt: KWKS STW
Koordynatorka projektu: Magdalena Kowalska – 781 244 324

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
20 czerwca
Godzina:
17:00 - 18:30
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Miejsce wydarzenia

Topolowy Fyrtel, ul. Rolna 32
Skip to content