Skip to main content

Ładowanie Wydarzenia

SIEJEMY DOBRO W STARYM ZOO!

03 wrz 2023

Naprawdę rzadko możecie znaleźć nas gdzieś indziej niż na Wildzie, ale jest ku temu wyjątkowa okazja – to kolejna edycja Poznańskiego Targu Dobra organizowanego przez Miasto Poznań!

Poznański Targ Dobra jest połączeniem Poznańskiego Dnia Organizacji Pozarządowych oraz Targów Ekonomii Społecznej w Poznaniu. Celem Targu jest promocja organizacji pozarządowych, podmiotów ekonomii społecznej i grup nieformalnych działających na rzecz mieszkanek i mieszkańców Poznania, a także ukazanie współpracy Miasta z organizacjami pozarządowymi oraz bezpośredni kontakt przedstawicielek i przedstawicieli ww. podmiotów z mieszkankami i mieszkańcami Poznania. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się 3 września (tj. niedziela) w Starym ZOO w godzinach 10:00-16:00

W ramach PTD2023 przygotowanych zostanie 8 stref tematycznych: równości, zdrowia, środowiska, kultury, edukacji, aktywności społecznej, sportu oraz kiermasz społeczny, w których organizacje pozarządowe będą mogły zaprezentować swoją działalność. Podczas wydarzenia będzie miało miejsce ogłoszenie wyników konkursu Inicjatory 2022. Uroczysta Gala rozpocznie się o godz. 12:00 w Muzeum Historii Zoo i Lwa.

I my jako Schron Kultury Europa też tam będziemy! Znajdziecie nas na terenie Starego ZOO przy stoisku nr 45 w strefie aktywności społecznej. Będą na Was czekały nasze daśkowe wlepki, pocztówki południowej Wildy, znajdziecie u nas chwilę wytchnienia na leżakach, opowiemy Wam z ogromną chęcią o pięknych i ważnych rzeczach jakie robimy na Wildzie, a może nawet razem zagramy w DA!SIĘ. Przyjdźcie przybić nam piątkę, pogadać, pośmiać się i po gęgać i po kwakać przy gęsiach i kaczkach, obok których będzie nasze stoisko. Posiejmy trochę dobra i informacji o SKE w Poznaniu!

Projekt Centrum Inicjatyw Lokalnych WIL.DA.SIĘ jest finansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania oraz środków pozostających w dyspozycji Rady Osiedla Wilda #poznanwspiera

SZCZEGÓŁY
Data: 3 września, g. 10:00-16:00
Miejsce wydarzenia: Stare ZOO w Poznaniu, przy ul. Zwierzynieckiej 19
Projekt: CIL WIL.DA.SIĘ
Prowadzący: Tomasz Szwałek
Kontakt i zapisy:

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
3 września, 2023
Godzina:
10:00 - 16:00
Kategoria Wydarzenie:
Skip to content