Skip to main content

Za nami najlepsze sąsiedzkie zakończenia lata na ulicy Rolnej! Była muzyka, jedzenie, kultura i zabawa! A wszystko to w klimacie greckim w formie pikniku sąsiedzkiego na Topolowym Fyrtlu, który odbył się 23 września 2023 r.

Wraz z społecznością lokalną przygotowaliśmy wspólny biesiadny grecki stół, dzięki przystawkom od restauracji Pitagoras. Część artystyczną wydarzenia otworzył nasz lokalny zespół KLIKA, a następnie o grecki klimat muzyczny zadbał DJ MaliNoiz. Następnie wspólnie uczyliśmy się tańca sirtaki, a na placu zabaw odbywało się czytando, czyli warsztaty literacko-plastyczne z książką Syreni Księżyc (Briony May Smith) połączone z malowaniem kamieni, koników morskich i tworzeniem wielkiej syreny prowadzone przez Fundację Jak Malowana / Dom Bajek. Lato pożegnaliśmy w 100 procentach po grecku. Czas teraz na sjestę!

Projekt Wildeckie Inicjatywy Osiedlowe jest finansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania oraz środków pozostających w dyspozycji Rady Osiedla Wilda #poznanwspiera

 

Skip to content