Skip to main content

Czy Wilda jest gotowa do działania? Jesteśmy przekonani, że tak! Dlatego 8 maja spotkaliśmy się z mieszkankami i mieszkańcami Wildy na spotkaniu informacyjnym dotyczącym zgłaszania, realizacji i sprawozdawczości inicjatyw oddolnych, które będziecie można przy naszej pomocy zrealizować w 2024 roku!

Inicjatywa oddolna „Opowiedz Wildę. Warsztaty storytellingu”

Podczas spotkania opowiedzieliśmy o programie Centrum Inicjatyw Lokalnych, podpowiedzieliśmy jak można zrealizować Wasze pomysły, a także przedstawiliśmy wybrane inicjatywy zrealizowane na Wildzie w latach poprzednich. Z prezentacją ze spotkania możecie zapoznać się pobierając ją z tego miejsca. Jesteśmy ciekawi co zrobimy w tym roku z Wami?! Jeżeli jesteście zainteresowani uzyskaniem informacji o inicjatywach oddolnych i chcecie założyć zeszyt projektowy to kontaktujcie się z Jakubem Grypczyńskim – opiekunem inicjatyw oddolnych (e-mail: jakub.grypczynski@skeuropa.pl / tel.: 783 792 442). A więc, Wilda do dzieła!

Inicjatywa oddolna „Kurs szyty na miarę Wildy”

Projekt Centrum Inicjatywa Lokalnych WIL.DA.SIĘ + Wildeckie Inicjatywy Osiedlowe są finansowane ze środków budżetowych Miasta Poznania oraz środków pozostających w dyspozycji Rady Osiedla Wilda #poznanwspiera

Skip to content